sadsad x
asdasd
Joyswan

Joy Swan Duş Başlığı

112,09 TL
%26
151,32 TL
    Hızlı Teslimat: 24 saat içinde kargoda
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Joy Swan arıtmalı duş başlığı güçlü filtreleme teknolojisi sayesinde sudaki kloru %99’a kadar suyunuzdan temizler. Ayrıca suyunuzdaki kimyasal kalıntıları ve böcek ilaçları gibi sağlığa zararlı maddeleri filtreler.
   
  Sudaki bulanıklığı ve kötü kokuları temizleyerek berrak ve temiz bir su elde etmenizi sağlar.
   
  Aktif Karbon Fiber filtre teknolojisi kullanan Joy Swan arıtmalı duş başlıkları, suyunuzdaki zararlılar yüzünden oluşan sivilce, ciltte kaşıntı ve kuruluk, saçlarda seyrelme ve dökülme gibi sorunları hafifletir.
   
  Paslanmaz kromdan üretilen küçük gözenekli su çıkış gövdesi sayesinde suyunuzun duş başlığından yüksek basınçla çıkmasını sağlayan Joy Swan arıtmalı duş başlığı, dakikada 0,5 MPa basınç ve dakikada 5,6 litre su akışı sağlayarak rahat bir duş yapmanıza sağlayacak arıtılmış suyu kullanmanızı sağlar. Lazer delilikli teknolojisi sudan %30’a kadar tasarruf etmenizi sağlar.
   
  Kurulum:
  Standart tüm duş başlığı hortumlarına kimseden yardım almaya gerek kalmadan kolayca monte edin.
   
  Klorun Zararları:
  Saçta kuruluğa ve kırılmaya sebep olur.
   
  Cildinizin üst tabakasını kurutarak sarkma ve kırışıklık oluşumunu hızlandırır.
   
  Cildinizin daha solgun görünmesini sağlar.
   
  Alerjik ciltler için ekstra zararlıdır.
   
  Bebeklerinizin cildi çok hassastır, Joy Swan ile klordan, ağır metallerden ve çeşitli zararlı kimyasallardan arındırılmış su kullanınız. Pas, kir, tortu önleyici filtreleme yapısı sayesinde yumuşak su ile güvenli banyolar.


  SERT SU ÖNLEYİCİ FİLTRASYON Güçlü filtre teknolojisi sayesinde, bu duş başlığı% 99'a kadar zararlı kloru ortadan kaldırır.  Pestisit,kimyasal kalıntıları filtreler,  Su bulanıklığını ve kötü kokuları giderir,  Pas ve diğer ağır metalleri yok eder,  Banyodaki oksijen iyonlarını arttırın.

  • SİZİN SAĞLIĞINIZ İÇİN GELİŞTİRİLDİ :   Bu ACF Filtreli duş başlığı, akne, kaşıntılı / kuru cilt, saç dökülme / cilt dökülme ve diğer cilt sorunlarını etkili bir şekilde hafifletmekle kalmaz, aynı zamanda banyonuzdaki bulanık havayı da temizler.

  • YÜKSEK BASINÇ VE SU TASARRUFU:  Küçük iğneli gözleri, patentli tasarımı ile paslanmaz kromdan imal edilen su çıkış gövdesi , dakikada 0,5 MPa basınç ve  1,5 galon(dakikada) su akışı sağlayarak rahat bir duş banyosu sunar.  Lazer Delikli Teknoloji, sudan % 30'a kadar tasarruf etmenize yardımcı olur (Akış hızı 1.5GPM).

  • KURULUM Tesisatçı çağırmanıza gerek yok.  Evrensel 4/5 inç bağlantı, alet gerektirmeden standart boyuttaki bir duş koluna kolayca monte edin. 

            KLORUN ZARARLARI: 1974 yılında Hollandalı Rook ve Amerikalı Belier, ilk kez atık klorlu ve sterilize edilmiş klorlu suyun içerisinde THMs (Trihalometh-anes), kloroform ve diğer DBPs ler (dezenfeksiyon yan ürünleri) varlığını keşfettiler, bu materyaller kanserojik ve mutojenikti. 80’lerin ortalarında, diğer bir sınıf haloasetik asitin (HAAs) yüksek kanser riskine sahip olduğu keşfedildi. Örneğin,  Diklorasetik (DCA) ve Triklorasetik’deki (TCA) kanser riski gibi. Günümüze kadar araştırmalar sonucu suyun içinde 2221 adet organik bulaşıcı tespit edildi,  musluk suyu yoluyla doğal olarak gelen 65 çeşit, bunların arasında da kanserojen olan 20 tür, doğrudan zararli olan 56 mutojenik tür keşfedildi.

  Suyun içine klor eklenildiği zaman, saçta kuruluğa ve kırılmaya sebep olmaktadır. Aynı zamanda teninizi solgunlaştırır, cilt kabuğunuzdaki tabakayı kurutur, sarkmasına sebep olur, renk değiştirme gibi cilt problemlerine sebep olur. Araştırmalara göre çocuklar, yaşlılar ve klora alerjisi olanlara doğrudan olumsuz bir etkisi de bulunmaktadır. Ne zaman onun olumsuz etkisini önlemek istiyorsanız, sudaki klor etmenleri kaldırmaktan daha etkili bir yöntem yoktur, cilt bakım ürünleri, ilaçlar bile olsa alerjik ciltlerde etkili olamayacaktır.

  Yüksek kaliteli parçacıklı aktif karbon filtre materyalleri, suyun içindeki past, jelatin ve atık klor gibi  kimyasal bileşenleri güçlü şekilde ortadan kaldırır, cildinizi korur. Özellikle, bebeklerin cildi bu konuda çok hassastır ve özen ister!
İlgilizi Çekebilecek Benzer Ürünler
%100 Güvenli Alışveriş
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
0850 255 0606
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.