sadsad x
asdasd
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Silikon Yastık

Her evin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri olmasının yanında yeni nesil teknolojik imkanlarla son derece geliştirilmiş ve kullanım ömrü bir hayli uzatılmış olan silikon yastık modellerini, Süper Reyon tarafından tanıtılan öncü markalar aracılığıyla keşfetmeye hazır olun. Gece boyun süren rahatlığın ve ömür boyu süren yeniliğin adresi olan silikon yastık modelleriyle artık uykunuzu hiç olmadığı kadar konforlu ve keyifli kılmanız mümkün.

Silikon Yastık Seçenekleri

İç kısmında yoğun miktarda saf silikonun kullanıldığı yastıklarda, en belirleyici farklardan biri ihtiyacınıza göre çeşitlendirilen yastık boyutları olmaktadır. Farklı yastık kılıflarına uyumlu olması ya da yastıklarınızı çeşitlendirirken farklı görünümler elde etmeniz sağlanan bu boyutlar arasından kendi kullanımınıza en uygun olanı seçmeniz mümkün olmaktadır.

50 x70 cm standart ölçülere sadık kalının silikon yastık tasarımlarında yine standart bir değer olarak 800 gr. iç dolguya yer verilmekte, böylece herkesin aynı kalitede ve rahatlık noktasında buluşması sağlanmaktadır. İster çift ister beşli set olarak temin edebileceğiniz yastıklarla tam olarak ihtiyacınız olan sayıyı tek pakette almanız sağlanmakta, ürünlerin hepsi eş değer kalitesiyle gece boyu konforunuzu devam ettirmenizi sağlamaktadır.

Silikon Yastık Fiyatları

Yastıkların her evde yer alması gereken ihtiyaçlardan biri olmasından yola çıkan ve yatak odalarınızın her açıdan kaliteyle donatılmasını sağlamaya çalışan ekibimiz, ev tekstili dendiğinde ülkenin ilk akla gelen markalarını sizler için en düşük fiyat aralıklarıyla temin etmekte, en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktadır. Böylece çeşit çeşit, renk renk nevresimleriniz ve onların takımı olan yastık kılıflarınız dolgun yastıklarla hiç olmadığı kadar şık görünmekte, en önemlisi bu şıklık için bütçeniz doğrultusunda kolayca alışverişinizi tamamlamış olmanızdır.

Siz de silikon yastık ihtiyaçlarınızda ister çift isterseniz beşli veya tekli paket seçeneklerinden faydalanarak aradığınız boyun ve baş desteğini sağlayan, sağlam ve yoğun dolgu yapısına sahip yastıklarla artık yatak odanızı fark edilen ve edilmeyen her açıdan çok daha işlevsel kılabilir, uykunuzun daha önce hiç olmadığı kadar derin ve rahat olmasında silikonla desteklenen yastık kalitesinin önemini Süper Reyon tarafından seçilen ürünlerle keşfedebilirsiniz.  

%100 Güvenli Alışveriş
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
0850 255 0606
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.