sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Yataklar Alez Modelleriyle Yenileniyor

Yatakların yüzeyini koruma konusunda yalnızca çarşafların yeterli gelmediği herkesin dikkatini çekmekte, terin neden olduğu nem, soğuk veya sıcak hava, herhangi bir sıvı dökülmesi gibi kazalar, elbette en önemlisi de zaman, özenerek ve araştırarak aldığınız yatak yüzeylerinin kısa sürede eskimesine neden olabilmektedir. Tüm bu ihtimalleri tamamen ortadan kaldırarak yüksek kalite yatakların ilk günkü yeniliğinde görünmesini veya eskiyen yatak yüzeylerinin yepyeni bir görünüme ulaşmasını sağlayan su geçirmez alez modelleriyse bu anlamda tam birer kurtarıcıdır.

Kapitone Alez Kullanımı

Alezlerin şık bir görünümle yataklarınızı yenilemesi kadar dolgulu yapısıyla konforunuzu da beklentilerinizin ötesine taşıyabilen kapitone alez modellerinde dalgalı desenler yaratan dikişler dikkat çekmektedir. Son derece dayanıklı ve sağlam olan bu dikişler sayesinde yatak yüzeyi yenilenmekle kalmayıp daha modern bir hava oluşturulabilir. Üzerinde çarşaf kullanılsa da hafif incelikteki dolgular kendini belli edebilmekte, yatağın yüzeyi daha cazip ve farklı görünebilmektedir.

Su Geçirmez Alez Modelleri

Alezlerin yalnızca görünümlerinin değil fonksiyonlarının da son derece geliştirilmiş olması sayesinde su geçirmez alez modelleri ortaya çıkmakta, sıvı dökülen veya terden etkilenen yatak yüzeyini korumak bu seçeneklerle bir hayli kolay olmaktadır. Tam olarak yatağın yüzey boyutlarıyla bire bir uyumlu olup kenar kısımlarının kamufle edildiği ve hiçbir eklentinin görünmediği alezlerin yanı sıra rahat ve kolay takıp çıkarma avantajına sahip kenarları lastikli alezleri de bu kategori içinde görmek mümkündür.

Kenarı lastikli olan tasarımlar dört köşeye yerleştirilen ve son derece sağlam dikişlerle sabitlenen takıp çıkarma eklentileri sayesinde hemen her standart ölçüdeki yatağa uyum sağlarken, özel boylardaki yataklar için farklı boyut alternatiflerine de sahip olmaktadır. Öte yandan kenar kısmı lastikli alezler ise tıpkı lastikli çarşaf gibi takılıp çıkarılma özelliğine sahip olmakta, yatağın yüzeyiyle bu şekilde tam olarak bütünleşen ve uyum sağlayan alezler yenilenmiş görünen bir yatağa sahip olmanızda son derece etkili bir seçenek olmaktadır.

Su Geçirmez Alez Fiyatları

İşlevsellikleri ve çok daha yüksek fiyatlı eşyalarımızdan olan yatakları koruma konusunda son derece iyi birer yardımcı olan su geçirmez alez modellerinin en az özellikleri ve dayanıklılıkları kadar merak edilen bir diğer konu da fiyatlarıdır. Süper Reyon’un özenle seçerek en iyi markalarla sizlere ulaştırdığı alezlerde ise kalitenin ve kullanım ömrü uzunluğunun öne çıkması kadar son derece uygun fiyatların sunulması da dikkatleri çekmektedir.

Yatağın ömrünü uzatma veya eskiyen yatağı tek bir parçayla anında yenileyebilme özelliğine sahip olmasıyla başlı başına büyük bir masraftan kurtaran ve son derece önemli bir tasarruf sağlayan alezler, isterseniz kapitone gibi şık detaylar isterseniz de su geçirmeyen yüzeylerle yatağınızın konforuna konfor katacaktır. İhtiyacınız olan ebat veya formdaki ürünü en cazip indirimlerle alarak yepyeni görünen ve çok daha rahat bir yatağa sahip olmanız içinse Süper Reyon sayfaları karşınızdadır.

%100 Güvenli Alışveriş
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
0850 255 0606
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.